"Powrót Gratis" Kolejami Dolnośląskimi!

W ramach współpracy z Kolejami Dolnośląskimi podróżując do Kolejkowa we Wrocławiu kupicie bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”.

W ramach oferty można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót tego samego dnia podróżny okazuje bilet na przejazd w weekend wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie. Promocja dotyczy wszystkich połączeń Kolei Dolnośląskich (za wyłączeniem „Pociągu do Kultury” oraz połączeń specjalnych) do stacji wskazanej w karcie informacyjnej wydarzenia (karty informacyjne dla obowiązujących wydarzeń publikowane pod regulaminem oferty „Powrót Gratis”).  Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników. Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

  •  Nabądź w kasie, u konduktora lub kierownika pociągu bilet w ofercie #Powrót_Gratis – do stacji Wrocław Główny. Uwaga, to ważne, tego biletu nie da się kupić on-line ani w biletomacie!
  •  Podczas przejazdu powrotnego podczas kontroli okaż bilet kolejowy oraz bilet wstępu do Kolejkowa ważne w tym samym dniu.

Sprzedaż biletów:

  • w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich,
  • w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich,
  • w kasach biletowych POLREGIO.

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku zakupiony bilet będzie wyłączony z promocji. Oferta obowiązuje w weekendy.

1/1