Świat w miniaturze

Kolejkowo to prawdziwy zminiaturyzowany świat. Jeżdżące pociągi, tramwaje i samochody są tłem dla toczącego się na makietach prawdziwego życia.

Miniaturowi mieszkańcy aktywnie spędzają każdy dzień -  chodzą do pracy, spotykają się się w parku, robią zakupy, a wieczorami oddają się nocnemu życiu. Tak, tak! Nocami, bo w Kolejkowie co 9 minut zachodzi słońce. Zapadający zmrok, rozświetlające się uliczne latarnie i światła w mieszkaniach ukazują prawdziwe oblicze mieszkańców miasta. I to nie zawsze z tej grzecznej strony. 

Makiety przepełnione są humorem, ale i realizmem. Wszystkie szczegóły są wiernie oddane. Z misterną szczegółowością odwzorowaliśmy znane miejsca Dolnego Śląska, dzięki czemu Kolejkowo to prawdziwy świat w miniaturze. Z łatwością rozpoznacie tu wiele znanych budynków.

Wrocław

Kolejność
1
Wrocław
Wrocław jest miastem na Dolnym Śląsku, którego historia była kształtowana przez wieki. Popularnym miejscem w mieście jest wrocławski rynek. Na nim toczy się nocne życie miasta. Liczne restauracje, koncerty, wydarzenia i osobistości nadają temu miejscu klimat, do którego chcemy wracać.

Gliwice

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/2
2/2