Dojazd

Kolejkowo w Gliwicach mieści się w Centrum Handlowym Europa Centralna - ulica Pszczyńska 315. Dla Twojej wygody opisaliśmy najbardziej popularne metody transportu z kilku miejsc.

Jak dojechać samochodem/autokarem?

Jadąc samochodem wypatrujcie drogowskazów “Centrum handlowe” - poprowadzą bezpośrednio na parking Europy Centralnej. Po drodze będą widoczne drogowskazy, które wskażą Kolejkowo. Samochód można zaparkować nieodpłatnie bezpośrednio przed wejściem. Na parkingu bezpiecznie zaparkuje także autobus.

Jak dojechać komunikacją miejską?

Bezpośrednio do centrum handlowego dojeżdża miejski autobus linii 232. Korzystając z tej linii, trzeba wysiąść na ostatnim przystanku (obok sklepu Super-Pharm) skąd widać już Kolejkowo. Autobus kursuje w wybrane dni tygodnia, a jego aktualny rozkład jazdy można znaleźć na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego. Linia 232 nie kursuje w niedziele niehandlowe.

Jak dojechać z Dworca PKP?

Jeśli do Gliwic przyjedziecie pociągiem, do Kolejkowa najłatwiej dostać się autobusem miejskim. Najbliższy przystanek znajduje się nieopodal dworca - po wyjściu z Dworca Głównego trzeba przejść na drugą stronę ulicy na przystanek Plac Piastów. Tam znajdzuje przystanek linii 232. Autobus dojeżdża bezpośrednio do samego centrum handlowego i zatrzymuje się na obok sklepu Super-Pharm. Kolejkowo, które będzie ok. 100 metrów dalej (w stronę Castoramy, Juli). Linia 232 nie kursuje w niedziele niehandlowe.

Bilet autobusowy można kupić w automacie biletowym na przystanku (także na Placu Piastowskim).

Pomiń kolejkę:

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11