Dojazd

Kolejkowo w Gliwicach mieści się w Centrum Handlowym Europa Centralna - ulica Pszczyńska 315. Dla Twojej wygody opisaliśmy najbardziej popularne metody transportu z kilku miejsc.

Jak dojechać samochodem/autokarem?

Jadąc samochodem wypatrujcie drogowskazów “Centrum handlowe” - poprowadzą one bezpośrednio na parking Europy Centralnej. Po drodze będą widoczne znaki, które wskażą Kolejkowo. Samochód można zaparkować nieodpłatnie, bezpośrednio przed wejściem. Na parkingu bezpiecznie zaparkuje także autobus,który może wysadzić zwiedzających bezpośrednio pod Kolejkowem, a następnie przeparkować się w miejsce wyznaczone na postój dla autobusów przy myjni samoobsługowej w drugiej części parkingu.  

Jak dojechać komunikacją miejską?

Bezpośrednio do centrum handlowego dojeżdżają miejskie autobusy. Aktualny rozkład znajduje się na stronie Zarządu Transportu Motropolitalnego https://rj.metropoliaztm.pl/ Przystanek Gliwice Europa Centralna

Jak dojechać z Dworca PKP?

Wysiadając na dworcu kolejowym w Gliwicach należy przesiąść się na jeden z autobusów miejskich, które odjeżdżają z Centrum Przesiadkowego. Na stronie ZTM znajdą Państwo RJ i trasy autobusu kursującego do przystanku Gliwice Europa Centralna https://rj.metropoliaztm.pl/.

 

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11