Bon turystyczny Europa Centralna Gliwice Śląsk

Europa Centralna to niesamowite miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny. W tym ogromnym centrum handlowym znajdziesz edukacyjne wystawy, park trampolin, muzeum i punkty gastronomiczne. Wykorzystaj tu Twój Bon Turystyczny, aby spędzić niezapomniany dzień pełen zabawy. To już ostatni moment, aby z niego skorzystać!

W Europie Centralnej możesz zaplanować cały dzień pełen rozrywki dla swojej rodziny. Pokaż dzieciom niesamowity świat w miniaturze w Kolejkowie, zobacz na żywo okazy pająków z całego świata i podziwiaj swoje ulubione gwiazdy zbudowane z klocków Lego. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka ogromny kryty park trampolinowy z parkiem rozrywki. Na koniec dnia warto będzie odwiedzić restauracje lub kawiarnie. W Europie Centralnej znajdziesz różnorodną ofertę gastronomiczną, od kuchni orientalnej po wyjątkową gorącą czekoladę. Wszystkie wspomniane atrakcje możesz opłacić Bonem Turystycznym. Poniżej, w zakładce "Pytania i odpowiedzi" znajdziesz informacje krok po kroku, jak to zrobić.

 

 

 

Dostępne pakiety

Aby dać Ci pełną swobodę w doborze oferty, przygotowaliśmy kilka pakietów obejmujących zwiedzanie Kolejkowa i inne usługi w ramach Bonu Turystycznego. Minimalny pakiet, który możesz w ten sposób zakupić składa się z biletu normalnego i ulgowego do Kolejkowa oraz talonu gastronomicznego. Istnieje jednak możliwość poszerzania tej oferty zgodnie z opcjami widocznymi w poniżej.

- Kolejkowo - Cudowny świat w miniaturze. Wyrusz w niezapomnianą podróż do miniaturowego Śląska, którego charakter i piękno zostały ukształtowane przez burzliwe dzieje i wieloletnie tradycje górnicze.

- Wystawa pająków i skorpionów - Odwiedź najbardziej egzotyczną Wystawę Pająków i Skorpionów w Polsce! Zobacz ponad 50 żywych okazów, daj się wciągnąć w tropikalny świat i potrzymaj niegroźnego pająka na ręce! Liczne ciekawostki, tablice, filmy i plansze 3D uzupełniają malowniczą przestrzeń. O każdej pełnej godzinie doświadczeni Opiekunowie Dydaktyczni poprowadzą krótką lekcję o pająkach, podczas której w asyście profesjonalnego hodowcy potrzymasz pająka na ręce. Wpadnij w nasze sieci!

- Największa Wystawa Budowli z Klocków LEGO - 2000 m2, ponad 100 niesamowitych modeli, a wśród nich niezwykły Batmobil w skali 1:1 wykonany z 900.000 klocków, wpisana do Księgi Rekordów GUINESSA rekonstrukcja Katedry Notre-Dame, strefa bajek, super-bohaterowie, figury gwiazd muzyki i sportu, FUN PARK wspaniałe miejsce do zabawy klockami i wiele innych atrakcji

- 3D Trick Gallery - Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D - Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą rodzinną zabawę, oryginalną randkę lub rozrywkę w grupie przyjaciół. Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem.

- House of Air - Przełomowa koncepcja na miejsca, które łączy kryty park trampolinowy z parkiem rozrywki na powierzchni 3000 m2! U nas znajdziesz 10 stref aktywności urbanistycznie zaaranżowaną przestrzeń. atrakcje dla dzieci i dorosłych, a sportowa energia pozwoli na doskonałą zabawę całej rodziny. Przeżyjcie odlotową przygodę i przełamcie barierę grawitacji!

- Gastronomia - Olimp (jedzenie na wagę), Kolejkowo (kawiarnia)

 

Oferta usług turystycznych
Kolejkowo - pakiet podstawowy (bilet normalny + ulgowy)*
52 PLN
Kolejkowo - dodatkowy bilet
29 PLN
Kolejkowo - dodatkowy bilet ulgowy
23 PLN
Wystawa Pająków i Skorpionów- bilet rodzinny (2+2)
75 PLN
Wystawa Pająków i Skorpionów - bilet normalny
25 PLN
Wystawa Pająków i Skorpionów - bilet ulgowy
20 PLN
Wystawa Budowli z Klocków Lego - bilet 2+2
108 PLN
Wystawa Budowli z Klocków Lego - bilet
29 PLN
Wystawa budowli z klocków Lego + 3D Trick Gallery - bilet 2+2
162 PLN
Wystawa budowli z klocków Lego + 3D Trick Gallery - bilet
44 PLN
House of Air - bilet całodniowy
65 PLN
House of Air - bilet wstępu na trampoliny (1 godzina)
37 PLN
House of Air - bilet kids zone
20 PLN
Talon gastronomiczny*
30 PLN

* usługi obowiązkowe w pakiecie. Realizacja Bonu Turystycznego obejmuje połączenie co najmniej dwóch różnych rodzajów usług turystycznych, np. zwiedzania i wyżywienia.

Formularz zgłoszeniowy

Do realizacji Bonu Turystycznego konieczne będzie zawarcie “Umowy o udział w imprezie turystycznej”. W celu przyspieszenia formalności wypełnij poniższy formularz. Po przesłaniu formularza zadzwonimy do Ciebie, abyś podał nam kod potwierdzający płatność. Kod otrzymasz smsem na podany w platformie ZUS numer telefonu. 

Podaj swoje dane
Wybierz usługi turystyczne w CH Europa Centralna
RodzajCenaIlośćWartość

Kolejkowo - pakiet podstawowy

(bilet normalny + ulgowy)

Kolejkowo dodatkowy bilet

Kolejkowo dodatkowy bilet ulgowy

(dotyczy dzieci w wieku od 3 do 18 lat, młodzież uczącą się i studentów do 26 r.ż. emerytów i rencistów, dzieci do lat 3 wchodzą za darmo)

Wystawa Pająków i Skorpionów bilet rodzinny (2+2)

( dwoje rodziców i dwoje dzieci od  4 do 18 lat, dzieci do 4 lat wchodzą bezpłatnie)

Wystawa Pająków i Skorpionów bilet normalny

Wystawa Pająków i Skorpionów bilet ulgowy

 (dotyczy dzieci od 4 do 18 lat, osoby studiujące oraz emerytów i rencistów, za okazaniem stosownej legitymacji, dzieci do lat 4 wchodzą bezpłatnie)

Wystawa Budowli z Klocków Lego bilet 2+2

(bilet dla 4 osób, w tym max. 2 osoby dorosłe, dzieci do 95cm wzrostu wchodzą za darmo)

Wystawa Budowli z Klocków Lego bilet dodatkowy

Wystawa Budowli z Klocków Lego + 3D Trick Gallery bilet 2+2

(bilet wejścia na dwie wystawy, bilet dla 4 osób, w tym max. 2 osoby dorosłe, dzieci do 95cm wzrostu wchodzą za darmo)

Wystawa Budowli z Klocków Lego + 3D Trick Gallery bilet dodatkowy

(bilet wejścia na dwie wystawy)

House of Air - bilet całodniowy

(Bilet wstępu obowiązuje dla wszystkich powyżej 6 roku życia. Jednorazowy wstęp na cały dzień.)

House of Air - bilet wstępu na trampoliny 

(Bilet wstępu obowiązuje dla wszystkich powyżej 6 roku życia. Czas trwania - 1 godzina)

House of Air - bilet wstępu kids zone

(Bilet wstępu obowiązuje dla wszystkich poniżej 6 roku życia. Jednorazowy wstęp na cały dzień.)

Talon gastronomiczny

(do zrealizowania w restauracjach EC: Olimp, Kolejkowo (kawiarnia))

Pola oznaczone (*) są wymagane

Pytania i odpowiedzi

Jak dokładnie wygląda procedura realizacji Bonu Turystycznego w Europie Centralnej?

Procedura składa się z kilku prostych kroków:

  1. Uzyskaj kod płatności bonu na platformie ZUS.
  2. Zaplanuj wizytę w Europie Centralnej i wypełnij formularz znajdujący się powyżej.
  3. Zadzwonimy do Ciebie, aby dokończyć płatność bonem turystycznym.
  4. Bilety otrzymasz w formie elektronicznej na Twój adres e-mail.
  5. Przyjedź do Europy Centralnej w ciągu 10 dni od zawarcia umowy i ciesz się czasem pełnym atrakcji!
Czy bilety mają określony termin ważności?

Bilety opłacone bonem turystycznym są ważne przez 10 dni od zawarcia umowy. 

Na jaką kwotę zostanie obciążony mój Bon Turystyczny?

Środki dostępne w Bonie zostaną zrealizowane tylko w takiej kwocie, na jaką wybrane zostały pakiety. Pozostałą kwotę możesz zrealizować w innych atrakcjach turystycznych lub odwiedzić Europe Centralną ponownie :). 

Jak uzyskać kod Bonu Turystycznego w platformie PUE ZUS?

W tym celu należy się zalogować do platformy PUE i przejść do zakładki Polski Bon Turystyczny. Dokładne instrukcje znajdują się na tym filmie przygotowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Jak dojechać do Europy Centralnej?

Jadąc samochodem wypatrujcie drogowskazów “Centrum handlowe” - poprowadzą Was bezpośrednio na bezpłatny parking Europy Centralnej. 

Bezpośrednio do centrum handlowego dojedziecie również miejskim autobusem linii 232. Korzystając z tej linii trzeba wysiąść na ostatnim przystanku (obok sklepu Super-Pharm).

Jeśli do Gliwic przyjedziecie pociągiem, również polecamy dojechać do Europy Centralnej autobusem miejskim. Najbliższy przystanek znajduje się nieopodal dworca - po wyjściu z Dworca Głównego trzeba przejść na drugą stronę ulicy na przystanek Plac Piastów. Tam znajduje się przystanek linii 232.

Czy atrakcje z pakietu otwarte są w niedziele niehandlowe?

Wszystkie atrakcje z pakietu czynne są 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe.
 

W jakich godzinach możemy odwiedzić Europe Centralną?

Każdy punkt ma indywidualne godziny otwarcia. Możesz je sprawdzić na stronach wybranych atrakcji przed zaplanowaniem wycieczki. 

Kto jest odpowiedzialny za realizacje usług?

Organizatorem odpowiedzialnym za realizacje usług są Karkonoskie Tajemnice Jakub Paczyński ul. Mickiewicza 1A, 58-540 Karpacz NIP 611 215 55 21.

Zobacz również:

1/3
2/3
3/3